Úvod » Diskusia

Diskusia

Meno:
Ste zaregistrovaný? Prihláste sa.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobný profil (neregistrovaný) | 07.08.2013 10:32
Laxík zmazáva svoje vlastné články, to už musí byť potom velmi zléééé, MV
Osobný profil (neregistrovaný) | 06.08.2013 20:20
a bude urobený z trenerskej pondelkovej porady v utorok aj nejaký zápis???? dufam, že tam bude nejaká zapisovatelka, rodič
Osobný profil (neregistrovaný) | 06.08.2013 10:33
som nevedel že už presvedčili už všetkých, že maju pravdu
Osobný profil (neregistrovaný) | 05.08.2013 21:07
Myslím, že neklamú. Všetko ide podľa plánu /ich/!!!
Osobný profil (neregistrovaný) | 05.08.2013 20:43
FK Raven je už neaktívny. Podľa mňa musia všetci hráči ísť na ObFZ a tam si spraviť účet. Potom aspoň hosťovanie do nového klubu. To trvá 7 dní. Ak dobre počítam treba odložiť ešte aspoň 2 kolá. Potom požiadať o výnimku aby sa mohlo hrať na 1.ZŠ lebo na Raven nás tak skoro nepustia. Teraz mi povedzte či nás neklamú tunajší páni
Osobný profil (neregistrovaný) | 05.08.2013 20:34
Dobrá otázka na zlom mieste.Miloš
Osobný profil (neregistrovaný) | 05.08.2013 20:29
a ako hral dorast v streženicách???
Osobný profil (neregistrovaný) | 05.08.2013 20:21
Spoločnosť FK Raven s.r.o. so sídlom Športovcov 2115, Považská Bystrica v zmysle zápisu v obchodnom registri zabezpečuje prevádzkovanie činnosti profesionálnych kolektívnych športov a organizovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí. Jediným spoločníkom spoločnosti je Dušan Tonkovič, jej základné imanie je 6 639 €. Z dôvodu ukončenia financovania futbalu v meste Považská Bystrica zo strany doterajšieho sponzora je potrebné zabezpečiť ďalšie riešenie problematiky futbalovej činnosti.
V FK Raven je registrovaných 144 hráčov v kategórii muži, dorast, starší a mladší žiaci a prípravka. Spoločnosť zároveň disponuje športovou výstrojou, loptami a ďalšími pomôckami potrebnými pre hranie futbalu. S jediným spoločníkom bolo dohodnuté prevzatie spoločnosti za cenu 1 € - schválené valným zhromaždením FK Raven, pričom následne budú odovzdané aj registračné preukazy a všetka výstroj. Nadobudnutie obchodných podielov obchodnej spoločnosti sa realizuje s cieľom ďalšieho zabezpečovania futbalovej činnosti a účasti v súťažiach, ktoré začínajú v mesiaci august 2013. Z dôvodu zjednodušenia zabezpečovania športovej činnosti bude po ukončení sezóny predložený návrh na zlúčenie MŠK a FK Raven, čím FK Raven ako samostatná spoločnosť zanikne. Potom je načo MšK? To to je dalšia vec ktorá dokazuje ako nás klamú!!! Prestávam veriť že sa bude hrať.
Osobný profil (neregistrovaný) | 05.08.2013 20:10
ako čítam na stránke dorastu, tak sa nestačím čudovať, ved ked budeme musieť isť ešte robiť tu preregistráciu, tak to naozaj začnu chalani hrať na jar, všetci sa radia ale nikto nič nevyriešil, len je tu problem za problémom. maminka
Osobný profil (neregistrovaný) | 05.08.2013 19:34
a čo sa to deje ked sa pondelková porada trenerov preložila na utorok???? MŠK to nejako nezvláda a tuším bude potreba preložiť zápasy celej jesene na jarnú časť . Ku tomu kopec treningov dorastu, až dva do týždňa na perfektnom ihrisku I. ZŠ
Osobný profil (neregistrovaný) | 05.08.2013 13:03
Chápeš že si na stránke SŽ ročník 2000? Ak chceš vedieť ako hrá dorast musíš ísť na stránku dorastu.Miloš
Osobný profil (neregistrovaný) | 05.08.2013 11:58
ved šak nech to napíše
Osobný profil (neregistrovaný) | 05.08.2013 11:49
Skús sa u Laxika zaregistrovať a môžeš sa ho priamo u neho na stránke opýtať.Miloš
Osobný profil (neregistrovaný) | 05.08.2013 10:59
žiadne odpovede, žiaden vysledok ako sme hrali v streženicách, laxík to fláka, rodič
Osobný profil (neregistrovaný) | 03.08.2013 20:55
a kto to je MIchal sárinec, prečo sa maju jemu osielať fotky???? ved elektronickým manžerom je p. Očkayová, teda novovytvoreného MŠK a elektornickým manažerom ešte starého klubu je p. Gálik, tak kto je ten p. Sárinec a prečo sa to má posielať jemu????
Osobný profil (neregistrovaný) | 02.08.2013 22:42
Bolo by dobré, keby ste všetci začali rozmýšľať, čo bude dobré pre Vaše ratolesti a nie sa tu zapodievať blbosťami a ohováraním, či osočovaním.Mičúch
Osobný profil (neregistrovaný) | 02.08.2013 16:36
Dubnica si to nepodmieňuje školou ako Trenčín,Senica alebo Žilina aj preto padla voľba na Dubnicu. Chápeš? rodič
Osobný profil (neregistrovaný) | 02.08.2013 14:35
neviem čo tu kto rieši a preču tu hlavne riešite chlapcov, každý kto mal chuť niečo viacej skusiť, sa rozhodol podľa svojich možností a schopností, ostatní dali na plané slová a sluby, rodič
Osobný profil (neregistrovaný) | 02.08.2013 13:47
Preto nešiel do Senice lebo Senica o neho nejavila záujem. Asi to pred tebou nepovedal ked ste spolu chodili po rodicoch alebo menili zámky na telocvični. To ked ohovaras vsetky deti a rodičov na tribúne,to neznamená že sa tomu aj rozumies. Ak by si sa tomu len trosku rozumel a mal štipku charakteru tak toho svojho na ihrisko nepustis. Budes este po nom vykrikovať ako to je dobré. To či sa ja tomu rozumiem nechám na posúdenie iným a nie tebe. Možno by bolo dobré sa s tým zmieriť ze ťa nikde nevolali. Bude sa ti lepšie spávať a niektorim rodičom sa budeš môcť kľudne pozret do oči.
Osobný profil (neregistrovaný) | 02.08.2013 13:45
Laxik a pondelková trenerská porada bude v piatok ako posledne???